Series
Ratings
111
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0