Movies
Ratings
682
KOKUHORated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
My Neighbors the YamadasRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
10s Across the BordersRated ★ 3.0
A Leap in the DarkRated ★ 2.5