Movies
Ratings
281
EscapeRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
FreshRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
One and TwoRated ★ 2.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.0
Beautiful BoyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5