Movies
Ratings
301
ExhumaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 1.5