Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0