Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 1.0