Movies
Ratings
230
Good NewsRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5- One WinRated ★ 1.5
DAEMUGARated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 1.5
Tinker TickerRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5