Series
Ratings
48
VincenzoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 4.0
Dark TouristRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5