Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5