Series
Ratings
147- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- KeroroRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Sgt. Frog OtsuRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Wedding Peach DXRated ★ 5.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 5.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0