Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5