Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 3.5
MemoriaRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 2.0
ShirkersRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0