Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0