Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 2.5
AwaitingRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0