Movies
Ratings
80
The King's SpeechRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 2.0