Movies
Ratings
421
The Turin HorseRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 1.5
The InternRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Knife+HeartRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5