Titles you rated
Our TimesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.5
The Surrogate WombRated ★ 1.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5