Titles you rated
StardustRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Airplane!Rated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 2.0