Movies
Ratings
848 TenetRated ★ 3.0 TenetRated ★ 3.0
 A Man Called OveRated ★ 3.5 A Man Called OveRated ★ 3.5
 Captain MarvelRated ★ 3.0 Captain MarvelRated ★ 3.0
 LifeRated ★ 3.5 LifeRated ★ 3.5
 Avengers: EndgameRated ★ 4.5 Avengers: EndgameRated ★ 4.5
 Toy Story 4Rated ★ 5.0 Toy Story 4Rated ★ 5.0
 CocoRated ★ 4.0 CocoRated ★ 4.0
 Frozen IIRated ★ 4.5 Frozen IIRated ★ 4.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
 Terminator: Dark FateRated ★ 3.5 Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
 Alita: Battle AngelRated ★ 3.5 Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
 BelieverRated ★ 2.5 BelieverRated ★ 2.5
 Pulp FictionRated ★ 4.0 Pulp FictionRated ★ 4.0
 ExitRated ★ 3.5 ExitRated ★ 3.5
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
 Long ShotRated ★ 4.0 Long ShotRated ★ 4.0
 StardustRated ★ 2.5 StardustRated ★ 2.5
 Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0 Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
 UsRated ★ 3.0 UsRated ★ 3.0
 My Boss, My TeacherRated ★ 2.5 My Boss, My TeacherRated ★ 2.5