Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- Time to LoveRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Breaking ThroughRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0