Series
Ratings
39
Scarlet HeartRated ★ 4.0- New my fair PrincessRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0