Titles you rated
DogvilleRated ★ 4.5
The Quiet FamilyRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5