Series
Ratings
109
ExtracurricularRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 3.5
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 3.5
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5