Movies
Ratings
300
Perfect GameRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5