Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
...ingRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0