Movies
Ratings
483
WhiplashRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
No Other LandRated ★ 3.5