Titles you rated
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0