Series
Ratings
84
The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0