Movies
Ratings
269
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0