Movies
Ratings
115
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0