Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
The Teacher's DiaryRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0