Movies
Ratings
406
SoulRated ★ 5.0
NeighborsRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0