Series
Ratings
26
NavilleraRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0