Titles you rated
Love UntangledRated ★ 2.5
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 2.5
HomecamRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Not Without My HandbagRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
A Distant PlaceRated ★ 2.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5