Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0