Movies
Ratings
80
Begin AgainRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Think Like a ManRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0