Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5