Titles you rated
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0