Movies
Ratings
47
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
ProtégéRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0