Series
Ratings
39- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
TempestRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
NewtopiaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0