Movies
Ratings
232
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ShelterRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0