Movies
Ratings
256
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0