Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
A Growing BusinessRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0