Movies
Ratings
84
The ClassRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0