Movies
Ratings
214
This Is the EndRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
You Call It PassionRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0