Titles you rated
FearDotComRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
Fright NightRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.0