Series
Ratings
145
ShamelessRated ★ 4.0
Landman Season 1Rated ★ 3.5
Man Vs BabyRated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
La RévolutionRated ★ 2.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5