Titles you rated
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
 Love in the MoonlightRated ★ 4.5 Love in the MoonlightRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 5.0 Be MelodramaticRated ★ 5.0
 Go Back CoupleRated ★ 5.0 Go Back CoupleRated ★ 5.0
 Camping ClubRated ★ 5.0 Camping ClubRated ★ 5.0
 Fight For My WayRated ★ 5.0 Fight For My WayRated ★ 5.0
 SKY CastleRated ★ 5.0 SKY CastleRated ★ 5.0
 The Light in Your EyesRated ★ 5.0 The Light in Your EyesRated ★ 5.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
 The World of the MarriedRated ★ 5.0 The World of the MarriedRated ★ 5.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 Why Women KillRated ★ 5.0 Why Women KillRated ★ 5.0