Titles you rated
TarzanRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 1.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
TangledRated ★ 2.0