Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.0- Night WorkingRated ★ 4.0